Časté otázky

Ako spoznám, že mám v tele parazitmi?

ODPOVEĎ: Výskyt parazitov v tele sa môže, ale nemusí vôbec prejavovať. Ak chcete mať istotu, že parazity nemáte, je potrebné si nechať urobiť laboratórne testy. Výživový doplnok ParazitEx vám predovšetkým vďaka obsahu vrcholáku myrobalánového pomôže udržať tráviaci trakt bez parazitov.


Chovám psa či mačku. Svojho maznáčika odčervujeme pravidelne. Je možné, aby sa na mňa preniesli zvieracie paraziti?

ODPOVEĎ: Áno, aj vy patríte do rizikovej skupiny, ktorá môže byť nakazená črevnými parazitmi. Aj keď svojho psa či mačku odčervíte, prípravky nepôsobí preventívne a teda sa zviera môže opäť veľmi rýchlo nakaziť. Stačí, aby váš psík znovu prišiel do kontaktu s infikovanými výkalmi napr. pri venčení. Následne môže dôjsť k prenosu aj na Vás a to napr. olíznutím ruky, úst apod.


Prečo odporúčate užívať ten Váš liek celý mesiac?

ODPOVEĎ: Je potrebné užívať naozaj minimálne 30 dní. Prečo? Dôvodom je dôsledná detoxikácia organizmu a vytvorenie v našom zažívacom trakte prostredie, ktoré je pre prípadné parazity nevyhovujúce.


Čo znamená, že je kapsula gastrorezistentná?

ODPOVEĎ: Znamená to, že je kapsula, vďaka svojmu ochrannému obalu, odolná voči žalúdočným kyselinám a dostane sa tak až do tenkého čreva, kde sa rastlinné extrakty uvoľní a následne pôsobí. Týmto sa ParazitEx jednoznačne odlišuje od ostatných prípravkov na trhu!

Sú nejaké vedľajšie účinky ParazitExu?

ODPOVEĎ: Prípravok je bezpečný, na prírodnej báze. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky pri užívaní prípravku ParazitEx.

Prečo ParazitEx