Ako funguje

herbal.jpg

1, Preverené prírodné rastlinné extrakty

Základom unikátneho zloženia prípravku ParazitEx je prémiová 100 % rastlinná formulácia – kombinácia špeciálne vybraných rastlín a bylín s detoxikačným účinkom pre ľudský organizmus. Tieto extrakty významne pomáhajú k posilneniu obranyschopnosti organizmu a tráviacemu traktu bez parazitov.

Prípravok ParazitEx obsahuje kombináciu 9 overených rastlinných extraktov pre správne fungovanie zažívacieho systému so zameraním na črevné parazity.

 

2, Účinný proti črevným parazitom

Zloženie prípravku ParazitEx je výsledkom najnovších výskumov modernej medicíny v kombinácii s overenými poznatkami o tradične užívaných liečivých rastlinách a bylinách z Európy, Ameriky, Indie a Číny.

Účinky:

ParazitEx nepôsobí len proti parazitom. U všetkých 9 obsiahnutých účinných herbálnych zložiek je veľmi dobre známe, že majú i významný detoxikačný účinok na ľudský organizmus.

ParazitEx je unikátnym prípravkom na trhu a to nie len vďaka svojmu zloženiu, ale i enterosolventne potiahnutým kapsulám. Táto špeciálna úprava kapsúl chráni extrakty pred žalúdočnými kyselinami. Dochádza k tomu, že sa kapsuly rozpustia až v tenkom čreve. Použité extrakty začnú pôsobiť tam, kde ich je treba, v tenkom čreve.

POZOR! Preto sa musí kapsula prípravku ParazitEx užívať celá, nesmie sa vysypávať!

Ako dlho užívať prípravok proti parazitom? Odporúčame užívať celý 1 mesačný cyklus, teda 30 dní vkuse.

Pri užívaní 2 kapsúl denne postačuje jedno balenie pre mesačnú kúru pre dospelého človeka. U detí je dávkovanie 1 kapsuly denne, tzn. jedno balenie vystačí pre dve deti na mesiac.

 

3, Bezpečný pre opakované užívanie

ParazitEx je prípravok na čisto prírodnej báze a je teda úplne bezpečný.  Na druhej strane obsahuje silné extrakty z bylín a rastlín, a to v maximálnom množstve potrebnom pre dosiahnutie požadovaného efektu.


Prečo ParazitEx